Służby Handlowe

ARMATURA EXPORT ODLEWY

Grzegorz Kalfas
tel. +48 33 864 18 01 wew. 3

e-mail: g.kalfas@metalpol.com

język: angielski

Piotr Juraszek
Szef Sprzedaży Odlewów
tel. +48 33 864 18 01 int. 3

e-mail: p.juraszek@metalpol.com

język: english

Wiaczesław Posochow
tel. +48 33 864 18 01 int. 3

e-mail: w.posochow@metalpol.com

language: rosyjski

Urszula Golec
tel. +48 33 864 18 01 int. 3
e-mail: u.golec@metalpol.com

język: angielski

 

Magdalena Kliś
tel. +48 33 864 18 01 int. 3

e-mail: m.klis@metalpol.com

język: włoski , angielski

Katarzyna Kurowska
tel. +48 33 864 18 01 int. 3

e-mail: k.kurowska@metalpol.com

język: francuski , angielski

 

Grzegorz Marek
tel. +48 33 864 18 01 int. 3

e-mail: g.marek@metalpol.com

język: niemiecki , angielski

 

Wiaczesław Posochow
tel. +48 33 864 18 01 int. 3

e-mail: w.posochow@metalpol.com

język: rosyjski

 

ARMATURA KRAJ

Joanna Zawada
Logistyka

tel. +48 33 864 18 01 int. 3

e-mail: j.zawada@metalpol.com

 

Maria Greń
Logistyka

tel. +48 33 864 18 01 int. 3

e-mail: m.gren@metalpol.com

 

 

 

 

Dział Obsługi Klienta

Barbara Ciupka
Szef Działu Obsługi Klienta
tel. +48 33 864 18 01 wew. 4

e-mail: b.ciupka@metalpol.com

 

Anna Żołdak
tel. +48 33 864 18 01 wew. 4

e-mail: a.zoldak@metalpol.com

język: angielski

Mirosława Biegun
tel. +48 33 864 18 01 wew. 4

e-mail: m.biegun@metalpol.com

język: angielski

Sabina Lekacz
tel. +48 33 864 18 01 wew. 4

e-mail: s.lekacz@metalpol.com

język: angielski

Rafał Klęczar
tel. +48 33 864 18 01 wew. 4

e-mail: r.kleczar@metalpol.com

język: angielski 

 

© Metalpol 2013