• Zaloguj się

AUTOMATYK DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Wymagania

  •  Wykształcenie średnia (kierunkowe) - elektronika/automatyka,
  •  Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  •  Uprawnienia SEP do 1kV (możliwość nabycia uprawnień w zakładzie),
  •  Umiejetność wykrywania awarii i dokonywania napraw na linii produkcyjnej,
  •  Podstawa znajomości automatyki i elektroniki,
  •  Podtsawowa znajomość automatyki i elektroniki,
  •  Podstawowa znajomość programowania sterowników PLC,
  •  Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  •  Umiejętność czytania schematów elktrycznych,

Zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu parku maszynowego w szczególnośći z zakresu automatyki, elektroniki, systemów sterownia i oprogramowania przemysłowego,
  • Konserwacja mszyn i urządzeń, przeprowadzanie przeglądów, napraw, remontów i modernizacji,
  • Diagnoza, ocena i usuwanie przyczyn usterek,
  • Magazynowaniem niezbędnych części zamiennych,

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w Spółce ( bez pośrednika),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość skorzystania ze świadczeń przewidzianych w regulaminie Funduszu Socjalnego
  • możliwość przystąpienia do Grupowej Opieki Medycznej oraz Grupowego Ubezpieczenia za życie

Skontaktuj się z nami

Maksymalna liczba plików: 1000, Dozwolone typy plików: doc, docx, ods, odt, pdf, xls, xlsx, txt
Przeciągnij i upuść pliki do tego okna