• Zaloguj się

ŚLUSARZ

Zakres obowiązków

  • naprawa maszyn i urządzeń w zależności od zajmowanego stanowiska i posiadanych uprawnień,
  • realizacja procesów produkcyjnych w branży odlewniczej
  • montaż elementów,
  • praca w systemie zmianowym – 3 zmiany

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność obsługi urządzeń/ maszyn zgodnie z aplikowanym stanowiskiem,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność pracy w zespole oraz przestrzegania zasad bhp i dyscypliny pracy,

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio w Spółce ( bez pośrednika),
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość skorzystania ze świadczeń przewidzianych w regulaminie Fudnuszu Socjalneg

Klauzula Informacyjna

Skontaktuj się z nami

Maksymalna liczba plików: 1000, Dozwolone typy plików: doc, docx, ods, odt, pdf, xls, xlsx, txt
Przeciągnij i upuść pliki do tego okna